Haber

“İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oyum AK Parti’ye” programı İstanbul’da yapıldı

AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları, eş zamanlı olarak 39 ilçede “İlk Oyum Erdoğan’a, İlk Oy AK Parti’ye” programı düzenledi.

Üsküdar’daki etkinlikte konuşan AK Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Cem Çekerek, Türkiye’de ilk kez oy kullanacak gençlerin sesini en çok duyurabileceklerinin AK Parti teşkilatları olduğunu söyledi.

AK Parti’nin 2023 vizyonu ve ötesi ile ilgili ‘Türkiye Yüzyılı’ markasının altını çizeceğimiz ve Türkiye’nin geleceğinde önemsediğimiz konuları birer birer olarak konuşacağımız bu programların sayısını artıracağız. genç insanlar.” dedi.

Bu etkinlik sayesinde 1 milyon 250 bini ilk kez oy kullanacak İstanbul’da yaşayan 4 milyona yakın gencin siyasetten beklentileri konusunda ciddi bir istişare ortamı yaratılacağını kaydeden Çekerek, programı aktaracak ve Sonuç raporları Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a. tasarladıklarını söyledi.

Programla İstanbul’da ilk kez oy kullanacak gençler, bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanları ve parti yetkilileriyle bir araya gelecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu