Haber

Bayrampaşa Millet Bahçesi’ne kavuştu

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, 45 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Millet Bahçesi projesinin yapımında incelemelerde bulundu.

Otopark kısmı tamamlanan proje hakkında mühendislerden bilgi alan Önder Aydıner, “Betona değil yeşile yatırım yapıyoruz. Söz verdiğimiz gibi toplam 15 fonksiyonla Millet Bahçemizi hızla tamamlıyoruz.”

15 FONKSİYONLU TOPLAM

Kartaltepe Mahallesi’ndeki eski Pancar Motor Fabrikası alanında üretimi hızla devam eden 45 bin metrekarelik Millet Bahçesinde; yer altı otoparkı, tematik bahçeler, çocuk oyun alanları, aktivite ve pilates alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, koşu parkuru, müze ve kütüphane, biyolojik gölet, kuru havuz, çim amfiler, halk kahvesi ve gül bahçesi bulunmaktadır. Otopark kısmı tamamlanan projenin 2024 yerel seçimlerine kadar tamamlanması hedefleniyor.

“USTA BİZİM İŞİMİZ”

Dinamik bir ruhla proje üstüne proje geliştirdiklerini belirten Önder Atila Aydıner, “Betona değil yeşile yatırım yapıyoruz. Söz verdiğimiz gibi 15 fonksiyonla Millet Bahçemizi tamamlıyoruz. Bu projeye ‘şaheser’ diyebiliriz. Projemiz tamamlandığında vatandaşlarımızın hayatına büyük bir renk katacak, gelecek nesillere güzel bir miras olarak kalacak ve ilçemiz Bayrampaşa millet bahçesi ile anılacaktır.” söz konusu.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-tusba.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu